Zestaw Junona Line 180 wenge-dąb sonoma – kompaktowy, a zarazem pojemny

Proste i funkcjonalne meble sprawdzają się wszędzie, a zwłaszcza w kuchni. To w niej codziennie przygotowujesz posiłki i po nich sprzątasz. To miejsce, w którym spotykasz się z rodziną konsumując posiłki. Postaw na sprawdzone rozwiązania! Jednym z nich jest  zestaw Junona Line 180 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

W niewielkiej kuchni warto praktycznie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Pomoże w tym zestaw mebli kuchennych Junona Line 180, który stworzy miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak  i baterię.

W kuchni każda wiązka światła jest na wagę złota. Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem.

Dla miłośników naturalnych wykończeni i namiastki natury w mieszkaniu, polecamy zestaw w kolorystyce wenge (korpus, listwa pozioma frontów) z frontami w kolorze dąb sonoma. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb sonoma.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 180 cm to propozycja do niewielkich wnętrz lub jako baza do samodzielnej rozbudowy.

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 60 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to idealna oferta dla wszystkich, którzy szukają gotowych rozwiązań do swojej kuchni. Komplet może stanowić całość lub część zabudowy – dopasuj go do rozmiaru i możliwości aranżacyjnych wnętrza.

Junona Line 180 - wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 92.1 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus: płyta wiórowa, folia finish, krawędzie oklejane melaminą

Fronty: płyta wiórowa

Blat: płyta wiórowa laminat, przednia krawędź obrzeże sztuczne, krawędzie cięte oklejane melaminą w kolorze blatów

Akcesoria: zawiasy - Hettich, prowadnica rolkowa, uchwyt plastikowy SCHWINN, fronty z nawierceniami pod uchwyt rozstaw 96mm, noga - ślizgacz wbijany


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30,5 cm
Grubość blatu 3,2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85,2 cm
Wysokość szafek górnych 57,5 cm