Kpl. zawieszek na choinkę, drewno – naturalnie na święta

Prezenty już kupione i schowane, upieczone pierniczki czekają w zapasie, a cały dom przepełniony jest blaskiem ozdób i leśnym zapachem naturalnych stroików. W tej scenerii brakuje już tylko choinki. Zwyczajowo przystraja się ją dopiero w wigilię, ale komplet ozdób choinkowych trzeba kupić wcześniej – możesz to zrobić w BRW.

Zawieszki wykonane z drewna to świetna alternatywa dla tradycyjnych bombek. Nie stłuką się, dlatego będą dobrym wyborem do domu, w którym mieszkają dzieci i czworonożne pupile. Dzięki nim Twoja choinka będzie inna niż wszystkie, a jej oryginalny wygląd zachwyci każdego, kto odwiedzi Cię w święta – kpl. zawieszek na choinkę z drewna przyciąga wzrok czterema, precyzyjnie wyciętymi wzorami. Białe, ażurowe „bombki” będą wspaniale wyglądać na tle zielonych gałązek i z łatwością dopasujesz je do innych ozdób choinkowych.

Oczywiście świąteczne drzewko to nie jedyne miejsce, gdzie możesz wykorzystać komplet ozdób do zawieszania – drewno będzie wspaniałą ozdobą okna, wieńca na drzwi czy girlandy. Zawieszki możesz przypiąć również do świątecznych prezentów albo udekorować nimi pokój dziecka.

komplet ozdób do zawieszenia - wymiary
Waga 0.038 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał drewno