Poduszki poliestrowe – niezbędny dodatek do zestawu Alice

Zapewnij sobie wygodę podczas odpoczynku na słońcu i zainwestuj w poduszki, które pozwolą Ci poczuć się komfortowo! Zestaw poliestrowy pozwoli Ci w pełni cieszyć się zestawem balkonowym Alice, dodatkowo pomagając w osiągnięciu modnej aranżacji.

Zestaw składa się z poduszki na oparcie oraz poduszki-siedziska. Zostały stworzone z poliestru, dzięki czemu możesz cieszyć się jej wyglądem przez długie lata. Nie musisz też obawiać się wilgoci ani deszczu – wodoodporne. Ponadto cechuje się wysoką odpornością na rozdarcia, co powinno przekładać się na idealny stan przez wiele miesięcy.

Zestaw poduszek Alice ma kolor kremowy. Barwa ta doskonale wparowuje się w każdą aranżację, dzięki czemu wzbogaci już istniejącą. Wymiary elementów zestawu wynoszą: siedzisko 40 × 33 cm, oparcie 40 × 30 cm. Każdy ma 5 cm grubości.

Poduszki znajdą zastosowanie nie tylko z meblami balkonowymi Alice – można ich używać również z innymi, których wymiary pasują do siedziska oraz poduszki na oparcie. Oferujemy również inne wersje kolorystyczne tego zestawu.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance