Komplet pościeli bawełnianej – pasuje do każdej sypialni

Komplet ze 100-procentowej bawełny to doskonały wybór dla tych, którzy lubią przewiewną, miłą w dotyku pościel. Przy odpowiednim praniu, zgodnie z zaleceniami producenta, możemy cieszyć się nią wyjątkowo długo. Kolorystyka i neutralny wzór będzie pasować do różnych sypialni, tych nowoczesnych i klasycznych. Pościel polecana jest nawet alergikom, ponieważ materiał nie powoduje uczuleń. Dzięki niej Twój sen będzie wyjątkowo komfortowy!

Komplet pościeli uszyty jest ze 100% bawełny. Jest on miękka w dotyku, lekka, przewiewna i dobrze pochłaniająca wilgoć, co powoduje, że śpiąc pod nią człowiek, nie poci się nadmiernie. W komplecie znajduje się poszwa na większą, niż standardowa, kołdrę. Kolorystyka to połączenie bieli i szarego, a wzór jest inny z każdej strony.

Wymiary pościeli wynoszą: kołdra – 220 × 200 cm, dwie poduszki - 70 × 80 cm każda. Jeśli chodzi o pranie, należy stosować się do zaleceń producenta. Dla lepszej ochrony kolorowych wzorów można przed praniem wywinąć poszwy na lewą stronę.

Stonowana kolorystycznie pościel będzie się ciekawie prezentować w sypialni w ostrych, kontrastowych barwach.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 220 cm
Waga 1.45 kg
Do pobrania