Komplet pościeli Elysee – Twoja elegancka sypialnia

Od jakiegoś czasu urządzasz swoje mieszkanie? Nie brakuje Ci pomysłów, które sukcesywnie wcielasz w życie? Pozostały tylko detale? Subtelny wzór, stonowana kolorystyka i wysokiej jakości materiał – to wszystko wyróżnia komplet pościeli Elysee z bawełny satynowej. Jeżeli chcesz stworzyć gustowny aranż w zaciszu swojej sypialni, nie może w niej zabraknąć stylowej pościeli.

Pościel z bawełny satynowej jest miękka i miła w dotyku, a poza tym ma właściwości hydrofobowe – pochłania wilgoć wytwarzaną podczas snu. Jeżeli zawsze masz problemy z nawlekaniem pościeli i zapięciem guzików, to ta pościel wychodzi naprzeciw – posiada wygodny w użytkowaniu zamek. Dbaj o czystość piorąc pościel regularnie, w temperaturze 40*C.

Masz duże, a może bardzo duże, dwuosobowe łoże małżeńskie? Niezależnie od jego rozmiaru, znajdziesz u nas pościel dopasowana do Twoich potrzeb. Pościel Elysee jest dostępna w 2 rozmiarach: 160x200 cm i 2 poszewki na poduszki 70x80 cm oraz 220x200 cm i 2 poszewki o wymiarach 70x80 cm (tutaj).

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania