Pościel Marseille – pomoże stworzyć spokojną aranżację sypialni

Komplet pościeli Marseille to propozycja do sypialni o neutralnym, spokojnym wystroju. Jeżeli sypialnia kojarzy ci się przede wszystkim z wygodą i odpoczynkiem – ta pościel jest dla ciebie. Pastelowe wnętrza, ściany i dodatki będą idealnie zgrywać się z delikatną, bawełnianą pościelą. Pasuje do aranżacji klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich. Dobry wybór dla osób, które poszukują idealnego stylu wystroju dla siebie, ponieważ ma bardzo neutralny charakter.

Komplet Marseille wykonany został z dobrej jakości bawełny. Jest doskonały na lato - ponieważ pozwala skórze oddychać – a zimą daje przyjemne ciepło. Przewiewny, lekki i wytrzymały. Poszwa na kołdrę jest większa od standardowej, więc to idealny komplet na większe łóżko. Dwie poszewki mają uniwersalne rozmiary. Kolorystyka pościeli Marseille to biel i jasnoszare paski na jej tle. Wymiary kompletu to: 220 × 200 cm – kołdra i 70 × 80 cm – poduszki.

Można dopasować pościel do pastelowego wystroju, ale bardzo ładnie będzie kontrastować z ciemnoszarym lub niebieskim kolorem ścian.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania