Gwarancja wypoczynku na najwyższym poziomie

Komplet pościeli Nantes, charakteryzuje się uniwersalnym designem, który będzie pasował do różnych wystrojów sypialni. Neutralność wzorów i kolorów dobrze współgra z sypialnią urządzoną w jasnych, pastelowych kolorach.

Komplet pościeli będzie pasować do wnętrz klasycznych, eklektycznych, nowoczesnych i skandynawskich. Pościel Nantes jest wprost stworzona do sypialni zaaranżowanej tak, by dać najwięcej odpoczynku, delikatnie oświetlonej, przytulnej i bezpiecznej.

Komplet pościeli Nantes, uszyta jest ze stuprocentowej bawełny, której delikatność nadaje się nawet dla dzieci i osób z wrażliwą skórą. Bawełna jest delikatna i przewiewna. Można prać ją w wysokich temperaturach.

Poszewki na poduszki są standardowe, ale poszwa na kołdrę jest większa, dlatego nadaje się do większego 2-osobowego łóżka. Pościel utrzymana jest w barwach bieli i jasnej szarości. Wymiary kołdry to 220 × 200 cm, a poduszek - 70 × 80 cm. Pościel Nantes sprawdzi się również jako wyposażenie pokoi hotelowych, pensjonatów itp.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania