Krzesła – regulowane miejsce wypoczynku

Kupiłaś stolik do ogrodu ale brakuje Ci wciąż miejsc siedzących? A może zestaw mebli ogrodowych jest zbyt mały? Komplet dwóch krzeseł regulowanych to propozycja dla tych, którzy mają dużą rodzinę i wielu przyjaciół. Równie dobrze sprawdzą się na niewielkim balkonie singla.

Proste stylistycznie krzesła wyróżniają się wysokimi szczebelkowymi oparciami  oraz podłokietnikami. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie podnoszą komfort użytkowania mebli. Oparcie możesz regulować w 5 stopniach tak, aby było Ci jeszcze wygodniej. W jaki sposób jeszcze podnieść komfort? Dokupując poduszki siedziskowe. Na okres zimy krzesła możesz złożyć i schować w każdym miejscu, np. w domku ogrodowym.

Czym jeszcze zaskakują te meble do użytku zewnętrznego i wewnętrznego? Krzesła ogrodowe wykonano z wysokiej jakości drewna akacjowego, dzięki czemu będą zachwycały przez długie lata. Ich brązowy kolor sprawia, że są uniwersalne i możesz je dopasować do wielu stołów.

Krzesła regulowane możesz zestawić z zestawami mebli ogrodowych Calypso, Carmen I i Carmen II. W ten sposób powiększysz zestawy o dodatkowe miejsca siedzące

 

Cechy szczególne mebla:
• Krzesła ogrodowe składane
• Możliwość regulacji oparcia w pięciu pozycjach
• Ergonomiczne wyprofilowane siedzisko i oparcie
• Zestaw zawiera 2 sztuki
• Krzesła wykonane z drewna akacjowego
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

4001 T brązowe - wymiary
Głębokość 71 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 108 cm
Waga 18 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał drewno
Podłokietnik tak