Zestaw stolików Demeter – funkcjonalność i minimalizm

Zestaw Demeter to trzy stoliki kawowe o różnych rozmiarach, które można ustawić obok siebie lub - jeśli tak wolisz - w różnych pomieszczeniach jako niezależne meble wolnostojące. Sprawdzą się w salonie, jadalni, gabinecie, a nawet w przestrzeni biurowej. Ich prosty i nieco surowy, ale bardzo modny design sprawia, że nadają się do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym i industrialnym. Świetnie wpasują się do pomieszczeń, w których aranżacji pojawiają się takie kolory jak czerń i szarość.

Zestaw stolików kawowych Demeter został wykonany z płyty MDF z okleiną oraz malowanego metalu. Połączone dołem nogi są zrobione z metalu, a okrągłe blaty z płyty MDF, która jest bardzo wytrzymała. Pokryta interesującą okleiną sprawia niezwykle nowoczesne wrażenie. Kolorami zestawu są czerń (metal) oraz szary (efekt betonu). Wymiary stolików wynoszą: 40 × 80, 50 × 45 i 50 × 50 cm.

Stoliki Demeter odnajdą się w przestrzeni, gdzie królują ciemne kolory (czerń, grafit, mogą być dla kontrastu przełamane żywszym akcentem), kamień i metal.

Wymiary
Średnica 50/50/80 cm
Wysokość 40/45/50 cm
Waga 23.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble