Ława Vicky – zestaw trzech stolików z metalu

Czy można mieć trzy stoliki kawowe na niewielkiej przestrzeni? Jak najbardziej! Nowoczesna ława Vicky to komplet trzech mebli chowanych jeden pod drugim. Na co dzień zabiera więc minimalną ilość miejsca, a gdy znajomi wpadną z wizytą z łatwością pomieści napoje i przekąski!

Stoliki zostały zrobione z metalu, dlatego świetnie wpisują się w estetykę industrialną lub loftową. Ich surowy charakter przełamuje zastosowanie innego koloru na każdej z nich, dając modny efekt ombre – od bieli, przez szarość, po ciemną szarość.

Duży atut zestawu stanowi wspomniana już możliwość chowania jednego stolika pod drugim. Wymiary największego stolika to 40 × 45 cm, kolejnego – 35 × 45 cm, a najmniejszego 31 × 45 cm. Każdy z nich jest też nieco niższy od poprzedniego. Dzięki temu po złożeniu idealnie do siebie przylegają, tworząc wrażenie większej harmonii we wnętrzu. Możesz je traktować jako zintegrowany mebel lub trzy osobne części.

Prosta konstrukcja i uniwersalny styl doskonale wpiszą się nie tylko w surową estetykę loftu, lecz także przestrzeń typowo nowoczesną. Metal pięknie też zagra z surowym drewnem czy szkłem.

Wymiary
Długość 31/35/40 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 46/48/50 cm
Waga 14.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble