Kosz dekoracyjny Bahama – idealny do przechowywania cennych drobiazgów

Ten ogromnie praktyczny pojemnik stanie się wręcz niezastąpionym elementem wyposażenia Twojego mieszkania. Z całą pewnością posiadasz mnóstwo przedmiotów, dla których nie możesz znaleźć stosownego miejsca. W rezultacie giną, zaburzają porządek w pomieszczeniach. Ten ozdobny kosz do przechowywania pomoże Ci usprawnić dotychczasową organizację przestrzeni, dzięki czemu w Twoich czterech kątach już zawsze będzie panował iście wzorcowy ład.

Kosz dekoracyjny Bahama jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego. Naprzemienny układ pasków sprawia, iż cała konstrukcja jest dosyć solidna. Splot jest tak gęsty, że nie musisz się martwić o zniszczenie pojemnika pod wpływem ciężaru znajdujących się w nim przedmiotów. Jasna lamówka umieszczona tuż przy górnej krawędzi przełamuje jednolitą, grafitową bryłę kosza. Całość przedstawia się bardzo gustownie.

Dekoracyjny pojemnik do przechowywania możesz wypełnić kosmetykami i przyborami łazienkowymi. Artykułami biurowymi, biżuterią oraz wieloma innymi drobiazgami. Dzięki niemu wszelkie potrzebne akcesoria zawsze będziesz mieć pod ręką.

Bahama - wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.186 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach