Kosz dekoracyjny Bahama – pojemny i wyjątkowo funkcjonalny

Czy Ty także nieustannie zmagasz się z brakiem wolnego miejsca w domu? Ten dekoracyjny kosz do przechowywania to odpowiedź na wszelkie Twoje bolączki. Znakomity patent na zdobycie tak cennej przestrzeni poprzez właściwe jej zagospodarowanie.

To prostokątny pojemnik o wymiarach 34 x 25 x 16 cm. Stanowi on bardzo dobrze przemyślane rozwiązanie, a do tego na każdą kieszeń. Swobodnie pomieści kosmetyki w łazience, piloty i inne elektroniczne gadżety w salonie lub klucze i przybory do pisania w przedpokoju.

Kosz dekoracyjny Bahama to niezawodny patent na okiełznanie zawartości mebli, choć z uwagi na jego atrakcyjny wygląd szkoda by było trzymać go w ukryciu. Możesz dokupić do niego kilka pojemników z tej samej kolekcji i stworzyć z nich interesującą aranżację, która przy okazji będzie ozdobą pomieszczenia.

Elementem szczególnie zasługującym na wzmiankę jest jego piękny miętowy kolor wyróżniający go na tle innych tego typu akcesoriów. Biała obręcz dodaje mu uroku. Pojemnik wspaniale będzie harmonizował z beżami, kremami oraz szarościami, które dominują w wielu modnych wystrojach wnętrz.

Bahama - wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.264 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach