Kosz dekoracyjny Bahama – szykowny i praktyczny

Masz naturę kolekcjonera i ciężko jest Ci się rozstać z uzbieranymi na przestrzeni lat przedmiotami? Bo mogą się przydać, a może budzą miłe wspomnienia. Nie musisz się ich pozbywać. Wystarczy dekoracyjny kosz do przechowywania lub jeszcze lepiej kilka, a problemy z brakiem wolnego miejsca przestaną istnieć. Natomiast każdy z Twoich skarbów będzie składowany w sposób uporządkowany, z zachowaniem łatwego dostępu – na wypadek gdyby był pilnie potrzebny.

Ten ozdobny pojemnik do przechowywania to rzetelnie wykonane akcesorium, z dużą dbałością o detal. Misterny splot włókien stanowi o jego wytrzymałości, a przy tym zapewnia intrygujący efekt wizualny. Ten kosz jest na tyle atrakcyjny, że z powodzenie może pełnić rolę dekoracji.

Kosz dekoracyjny Bahama przyda Ci się do bezpiecznego magazynowania biżuterii, kosmetyków, artykułów piśmienniczych, kluczy oraz innych drobiazgów, które zawsze powinny być pod ręką.

Stonowany różowy kolor w połączeniu z białą obwódką dobrze będzie prezentował się w nowoczesnych mieszkaniach zdominowanych przez biel, szarość i beże. Sztuczne włókno przypominające wyglądem wiklinę znakomicie wpisze się w pełne harmonii aranżacje.

Bahama - wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.266 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach