Kosz Kano – estetyczne przechowywanie w domu i pracy

Lubisz czytać tradycyjną prasę i chcesz mieć swoje ulubione tytuły w pobliżu wygodnego fotela? A może szukasz ciekawego pojemnika na materiały i akcesoria w swojej pracowni? Sięgnij po praktyczny kosz Kano i miej wszystkie ważne dla Ciebie przedmioty w zasięgu ręki!

Obecnie wpływ industrializmu jest widoczny także w przytulnych aranżacjach, dlatego akcesoria o „surowym” charakterze stają się bardzo modnym dodatkiem, niezależnie od stylu wnętrza. Możesz więc wykorzystać druciany kosz do przechowywania, a dodatkowo jako dekorację salonu, sypialni, a nawet łazienki. Dzięki ażurowej konstrukcji kosz nie gromadzi kurzu i dobrze uwidacznia zawartość, przez co możesz użyć go do wyeksponowania ładnych przedmiotów. Uchwyty ułatwiają przenoszenie obciążonego pojemnika, natomiast obniżona ścianka pozwala na szybkie wydobycie konkretnego przedmiotu.

Aby czarny kosz druciany pasował także do przytulnego wnętrza, możesz włożyć do niego małe kocyki lub lampki typu cotton balls. Pojemnik znakomicie zastąpi gazetownik w salonie lub biurze – wypełnij go czasopismami, książkami lub prasą branżową. Koszyk możesz postawić także w łazience i umieścić w nim zrolowane ręczniki dla gości.

Kano - wymiary
Długość 28,5 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 0.001 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal/drewno