Kosz na śmieci Day – zadbaj o czystość w domu i miejscu pracy

Śmieci to nieodłączny element codziennego życia. Wytwarza je każdy domownik – warto więc zadbać o to, aby wyrzucanie odpadów było wygodne zarówno dla najstarszych, jak i najmłodszych członków rodziny. Duży kosz na śmieci Day sprawi, że łatwiej zapanujesz nad bałaganem.

Szukasz pojemnego kosza, którego nie będziesz musiał tak często opróżniać? Ten pojemnik mieści aż 50 l, więc doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których wytwarza się najwięcej odpadów. Plastikowy kosz na śmieci jest na tyle lekki, że nawet po całkowitym napełnieniu nie będziesz mieć problemów z jego wyniesieniem. Gładkie tworzywo sztuczne w kolorze ciemnoszarym ułatwia mycie pojemnika i zapewnia mu estetyczny wygląd pomimo intensywnego użytkowania. "Huśtająca się" pokrywa zamyka się samoczynnie, a przy tym ułatwia wrzucanie większych odpadów do kosza.

Pojemnik na śmieci 50 l to doskonałe rozwiązanie do szkoły, przychodni lekarskiej, sklepu spożywczego czy restauracji. Duży kosz sprawdzi się także w biurze oraz w innych pomieszczeniach sprzyjających generowaniu odpadów (warsztat samochodowy, pracownia krawiecka). W domu możesz postawić go w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu.

Wymiary
Długość 39 cm
Głębokość 65 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 65 cm
Pojemność 50l
Do pobrania