Filiżanki ze spodkiem ARCADIA - kawa czy herbata?

Elegancja, nowoczesność i funkcjonalność w jednym zestawie filiżanek? Tak, to możliwe! Oto komplet porcelanowych naczyń ze spodkiem ARCADIA, które uświetnią każdą kawę z koleżankami czy poranne chwile z ukochanym. Czyż nie są urocze?

Filiżanki ARCADIA są efektowne, a przy tym bardzo trwałe. Przekonasz się o tym, kiedy zechcesz podgrzać napój w mikrofalówce lub umyć naczynia w zmywarce. Oba te urządzenia to nic strasznego dla zestawu ARCADIA. To zasługa wzmocnionej porcelany „durable”, odpornej na wyszczerbienia, zarysowania czy wysokie temperatury, ale też na matowienie. Tak solidny materiał gwarantuje, że będziesz pić w nich kawę przez wiele długich lat.

Komplet filiżanek ARCADIA to uniwersalny zestaw, który łatwo połączyć z innymi elementami zastawy czy dekoracjami. Bardzo dobrze sprawdzą się na co dzień do śniadania, ale też na specjalne okazje. A jeśli chcesz podarować komuś ponadczasowy prezent, to komplet filiżankę ARCADIA będzie idealnym wyborem. Możesz do niego dobrać również inne naczynia z tej samej linii.

Wymiary
Szerokość 23,3 cm
Waga 3.663 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna