Komplet kieliszków Rubin Gold – na szampańskie bąbelki

Z kieliszków do szampana korzystamy dość rzadko. Odkorkowanie butelki tego trunku często towarzyszy dużemu sukcesowi lub ważnej uroczystości - no i oczywiście powitaniu nowego roku. Świętuj w dobrym stylu. Niech Twoją imprezę uzupełni wyjątkowa aranżacja stołu i lampka mocno schłodzonego szampana. Do podania go przyda Ci się komplet kieliszków Rubin Gold.

W ozdobnym pudełku znajdziesz sześć sztuk. Szklane naczynia wyróżnia ich wysoka przejrzystość. Są one wyprodukowane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne szkła wysokiej jakości. Kieliszki do szampana z serii Rubin Gold mają prosty, klasyczny kształt i złocony brzeg. Wąski kieliszek utrzyma niską temperaturę trunku na dłużej, dodatkowo bąbelki będą ulatniać się zdecydowanie wolniej. Naczynia mają pojemność 220 ml, smukłą nóżkę oraz stabilną stopkę.

Kieliszki mają minimalistyczną formę. Będą więc znakomitym dodatkiem na stół udekorowany w wielu stylach, w tym np. klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym czy też art deco. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w renomowanej restauracji czy też podczas wesela. Zapakowane na prezent, sprawią też przyjemność miłośnikom wina. Na zdrowie!

Wymiary
Długość 21,5 cm
Szerokość 14,5 cm
Wysokość 23,5 cm
Pojemność 220ml
Waga 0.7 kg
Do pobrania