Szklanki ORIENTE - niezastąpione do koktajli

Szykujesz spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół? Dzięki designerskim szklankom ORIENTE chwile spędzone na rozmowie i wspólnej degustacji trunków będą jeszcze bardziej udane.

Szklanki ORIENTE o pojemności 470 ml to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów designu i dobrego smaku. Nietuzinkowa, wielowymiarowa struktura szkła rozprasza światło, co sprawia, że podawane w nich napoje wyglądają spektakularnie. Ten efekt spodoba Ci się szczególnie wtedy, gdy podasz w nich kolorowe, warstwowe koktajle. Szkło, z którego zostały wytworzone szklanki na drinki, jest pozbawione szkodliwych związków, nie pochłania zapachów i może być myte w zmywarce.

Z łatwością stworzysz aranżację na stół, którą uzupełnisz stylowymi szklankami ORIENTE. Chociaż ich wygląd jest dość nietuzinkowy, dobrze komponują się z każdą zastawą. Dobrym pomysłem jest uzupełnienie kompletu o szklanki do whisky i szklanki long drink. Dzięki temu zyskasz zestaw naczyń na każdą okazję. Możesz też podarować komuś taki elegancki komplet w prezencie, na przykład na parapetówkę.

Wymiary
Szerokość 16,5 cm
Pojemność 470ml
Waga 1.528 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna