Komplet 5 welurowych wieszaków – nieodzowny w każdej szafie

Częstym problemem w wielu szafach oraz garderobach jest brak przestrzeni, który nie tylko utrudnia odszukanie wybranych sztuk odzieży, ale również znacząco wpływa na pogorszenie ich wyglądu. Ubrania są pomięte, a nierzadko ulegają również uszkodzeniu. Te cienkie oraz lekkie wieszaki nie zajmą zbyt dużo miejsca, a znacząco usprawnią organizację Twojej garderoby.

Komplet 5 welurowych wieszaków pomoże Ci w utrzymaniu Twoich ubrań we wzorcowej kondycji. Zwłaszcza tych delikatnych, takich jak żakard, satyna oraz jedwab. Miękka tkanina, którą pokryte są wieszaki, zapobiega zsuwaniu się odzieży oraz chroni ją przed zniszczeniem. Natomiast rozmiar oraz sposób, w jaki wyprofilowany jest każdy z nich, znacznie ogranicza ryzyko pomięcia oraz deformacji tych najbardziej zwiewnych tkanin.

Ten komplet wieszaków na ubrania pomoże Ci w zabezpieczeniu tych ubiorów, które uważasz za najcenniejsze i nie chcesz przedwcześnie się z nimi rozstać. Zaletą kupowania w zestawie jest możliwość nabycia kilku egzemplarzy o identycznym wyglądzie oraz budowie, przez co Twoja szafa zachowa estetykę godną prawdziwej fashionistki.

kpl. wieszaków welurowych 5 szt. - wymiary
Długość 45 cm
Wysokość 23,5 cm
Waga 0.32 kg
Pozostałe informacje
Materiał plastik, welur, metal