Krzesło Corral – nowoczesne scandi

Nowoczesne aranżacje jadalni bywają urządzane „na jedną nutę”. Jeżeli znudziły Ci się drewniane anturaże u rodziny i znajomych, w swoim domu postaw na nowoczesny model krzesła Corral. Siedzisko z tworzywa sztucznego i mocne, metalowe nóżki tworzą wytrzymała kompozycję na lata.

Siedzisko wykonano z polipropylenu, dzięki czemu jest łatwe w czyszczeniu, odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Ciekawi Cię podstawa? Tworzą ją mocne, metalowe nogi w kolorze czarny mat. Takie kontrastujące kolory tworzą idealną kompozycję i z łatwością wpiszesz krzesło scandi w aranżacje – kolorowe lub monochromatyczne.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na zaoblone krawędzie siedziska i oparcia, które czynią je bardziej nowoczesnym i uniwersalnym.

Prosta stylistyka krzesła Corral sprawia, że możesz je postawić niemal przy każdym stole. Najlepiej wygląda w towarzystwie prostych, białych modeli lub tych bardziej loftowych, które ożywi. Zachęcamy do sprawdzenia oferty brw.pl, gdzie znajdziesz wiele różnorodnych stołów, na pewno wybierzesz odpowiedni.

Corral A - wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 75 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał metal/tworzywo sztuczne
Głębokość siedziska 44 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Podłokietnik nie