Krzesło Piano – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Stylowy, nowoczesny salon to reprezentacyjne pomieszczenie w każdym domu, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni wygląd. Pomogą Ci w tym modne meble, takie jak wygodne, bordowe krzesło Piano. Przekonaj się, jak gustownie może wyglądać Twoje wnętrze odmienione za sprawą właściwego wystroju.

Wygodnie wyprofilowane siedzisko zostało obite aksamitnym materiałem Bluvel o przyciągającym uwagę bordowym odcieniu. Komfortowe oparcie o łagodnych liniach prezentuje się jeszcze ciekawiej dzięki geometrycznemu pikowaniu na tylnej stronie. Całość dopełniają pozłacane wykończenia czarnych, metalowych nóg. Szykowne, a przy tym stabilne i wytrzymałe krzesło Piano będzie fantastycznie wyglądało w każdym wnętrzu, niezależnie od jego aranżacji.

Kolorystyka siedziska idealnie wpisze się w takie stylizacje, jak New Art Deco, glamour, retro czy klasyczna. Krzesło będzie też świetnie uzupełniać eklektyczny salon, gabinet czy sypialnię. Natomiast do bardziej stonowanych, minimalistycznych pomieszczeń będzie wnosić ożywczą energię i ciekawy kontrast.

Wymiary
Szerokość 47 cm
Głębokość 59 cm
Wysokość 93 cm
Do pobrania