Krzesło H-090 - liczy się design

Krzesła nie muszą być nudne! Odśwież swoją jadalnię, wprowadzając do niej nowoczesne formy, na przykład krzesło H-090 z płozą zamiast czterech nóg. Taki zabieg da natychmiastowy efekt i pozwoli cieszyć się interesującą aranżacją wnętrza.

Tym, co przykuwa wzrok do tego modelu jest jego niebanalna konstrukcja. Uzyskano dzięki niej wrażenie lekkości i nowoczesności wyróżniającej krzesła z płozą. Oparcie oraz siedzisko łączą się z metalową podstawą, która zapewnia wytrzymałość całości i nadaje jej futurystyczny wygląd. Dzięki pokryciu chromem krzesło zyskuje jeszcze większą trwałość i modny połysk. Górny uchwyt nawiązuje designem do podstawy oraz ułatwia odsuwanie i zasuwanie krzesła. Obicie z wysokiej jakości ekoskóry umożliwia utrzymanie czystości i łatwą pielęgnację. Wprowadza również do wnętrza nutkę efektownej elegancji.

Nowoczesne krzesła stanowią wspaniałą ozdobę wnętrz w stylu minimalistycznym oraz modern chic. Znakomicie odnajdują się w towarzystwie prostych stołów ze szkła i metalu. Jednobarwna tapicerka umożliwia wykorzystanie wzorzystych dodatków - stołowych tekstyliów, dywanu itp. Wymiary: wysokość krzesła: 102 cm, wysokość siedziska: 48 cm, szerokość siedziska: 43 cm, głębokość siedziska: 45 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni.
• Podstawa metalowa chromowana typu płoza.
• Praktyczny uchwyt ułatwiający odsuwanie krzesła.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 102 cm
Waga 8.45 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble