K439 - wygodne krzesło z podłokietnikami

Krzesło K439 to wygodny mebel utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym designie. Wyróżnia się tapicerowanym obiciem oraz podłokietnikami. Dzięki nim w codziennym użytkowaniu nowoczesne krzesło K439 jest komfortowe. Pozwala ono zająć prawidłową pozycję ciała i wyeliminować ból w okolicach kręgosłupa i karku.

Konstrukcja krzesła K439 jest bardzo prosta. Mebel przypomina fotel osadzony na wysokich, cienkich nóżkach. Siedzisko, oparcie oraz podłokietniki pokryte są plamoodporną, wysokogatunkową tkaniną welurową. Nóżki wygodnego krzesła K439 wykonane są natomiast z metalu pokrytego farbą metodą proszkową.

Kształt stylowego krzesła K439 doskonale wpisuje się w styl nowoczesny, minimalistyczny, industrialny. Meble odnajdzie się również w designie skandynawskim. Ustawiony może być przy stole jadalnym, a także przy biurku do nauki czy pracy.

Kolorystyka mebla jest niezwykle uniwersalna i ponadczasowa, dzięki temu nowoczesne krzesło K439 będzie modne w każdym sezonie. Obecnie utrzymane jest w klasycznej barwie popielatej, natomiast nóżki są czarne. Połączenie tych kolorów prezentuje się elegancko i szykownie.

Wymiary: 55/54/86/50 cm.

W naszym sklepie znajdziesz krzesło K439 w innych wydaniach kolorystycznych. Doskonale będą się one komponować z nowoczesnymi stołami i biurkami, również dostępnymi w naszej ofercie.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość 86 cm
Waga 8.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar