Nowoczesna elegancja, która podkreśli wyjątkowość wnętrz

Interesujący design krzesła H 104 sprawia, że jest ono wymarzonym meblem do wnętrz w stylu nowoczesnym i loftowym. To nie jest krzesło, obok którego przechodzi się obojętnie. Będzie świetnie się prezentować w salonie, jadalni, pokoju młodzieżowym, lokalu gastronomicznym, biurze, gabinecie. To propozycja dla tych, którzy lubią podążać za trendami w modzie.

Po długim dniu każdy z nas lubi usiąść wygodnie, zjeść coś, poczytać lub pooglądać. Do tego przyda się wygodne krzesło z oparciem, które odciąży twoje plecy. Krzesło H 104 ma wysokie oparcie a przyjemna w dotyku eko skóra, którą jest obite, dodatkowo bardzo łatwo się czyści.

Krzesło H 104 ma stelaż z lakierowanego metalu, a obicie z eko skóry. Wysokie oparcie lekko zwęża się ku górze, co sprawia, że wygląda ono na smukłe i wysokie. Obicie ma ozdobne przepikowania w kształcie kwadratów. Eko skóra to kolor czarny. Krzesło ma kontrastowe białe boki, a stelaż jest w kolorze chromowanego metalu. Wymiary to: 96 × 47 × 43 × 43 × 43 cm.

Można postawić komplet takich samych krzeseł w otoczeniu bieli, czerni i metalu lub w nowoczesnej jadalni z przewagą bieli. Podkreśli charakter pomieszczenia na zasadzie kontrastu.

H-104 - wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 96 cm
Waga 6.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał ekoskóra/metal
Wysokość siedziska 47 cm