Krzesło Klaus – powiew Skandynawii w Twoim domu

Wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, a do tego po prostu ładne – takie jest krzesło Klaus, które wpisuje się w styl skandynawski, choć dobrze będzie się prezentować również w innych aranżacjach. Sprawdź resztę jego zalet!

Mebel wykonany jest z polipropylenu – lekkiego a zarazem wytrzymałego tworzywa, które cechuje się wyższą odpornością na zarysowania czy wilgoć. Wybierz odpowiednią wersję kolorystyczną, by dopasować krzesło do swojego wnętrza.

Ergonomiczny kształt siedziska zapewnia wygodę nawet w czasie dłuższych posiedzeń przy stole. Z kolei otwory w oparciu gwarantują odpowiednią wentylację w upalne dni, a przy tym pełnią rolę dekoracyjną. Krzesło w stylu skandynawskim cechuje się też akcentami nawiązującymi do natury. Smukłe, metalowe nogi zostały ozdobione okleiną imitującą drewno.

Modne, nowoczesne krzesło Klaus wyróżnia się minimalistyczną formą, a przy tym doskonale sprawdza się w praktyce. Polecane jest dla rodziców małych dzieci i właścicieli zwierząt – niestraszne mu rozlany sok ani sierść, a stabilna konstrukcja umożliwia jego bezpieczne użytkowanie. 

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 84 cm
Waga 6 kg
Do pobrania