Krzesło Travis – dopełnienie tarasu i ogrodu

Szukasz mebli na balkon, taras lub do ogródka? Super! Przygotowaliśmy dla Ciebie krzesło Travis, które sprawi, że będziesz mógł wygodnie rozsiąść się w cieniu drzew i przydomowym zaciszu. Wysokie podłokietniki, ażurowa faktura i możliwość sztaplowania sprawdzą się w każdych warunkach.

Jaki materiał pozostaje odporny na zmiany atmosferyczne? Polipropylen, z którego wykonaliśmy krzesło ogrodowe Travis. To dzięki temu możesz je postawić zarówno w zacienionym balkonie, na otwartym tarasie lub w domu – tam, gdzie go potrzebujesz. Lekko odchylone oparcie i podłokietniki czynią go wygodnym miejscem do siedzenia. Jeżeli jest Ci za twardo, możesz położyć na nim poduszki siedziskowe.

Czym zachwyca krzesło sztaplowane? Odpowiednie wygięcie podłokietników i umieszczenie nóg sprawia, że możesz włożyć krzesło w krzesło. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przechowywaniu lub na niewielkich przestrzeniach, gdy na co dzień potrzebujesz mniej miejsca do siedzenia, a więcej do zabawy z dziećmi.

Krzesło Travis w kolorze czarnym możesz zestawić z dowolną ławą lub stołem – szklanym, polipropylenowym lub drewnianym. Wybór należy do Ciebie. Wiele zróżnicowanych modeli znajdziesz w ofercie brw.pl.

Wymiary
Szerokość 57 cm
Wysokość 80 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble