Krzesło Trevor – w ogrodzie i na tarasie

Urządzasz przydomową strefę relaksu? Posadziłeś krzewy, drzewka, kwiaty i teraz przyszedł czas na celebrowanie weekendu w tym kwitnącym towarzystwie? Jeżeli nadal szukasz mebli na taras lub do ogrodu, podpowiadamy – krzesło Trevor sprawdzi się tutaj idealnie! Wysokie podłokietniki, ażurowa faktura i możliwość sztaplowania sprawdzi się w każdych warunkach.

Do produkcji krzesła ogrodowego wykorzystaliśmy tworzywo sztuczne - polipropylen, który pozostaje odporny na zmieniające się warunki pogodowe. Dzięki temu możesz postawić mebel na zacienionym balkonie, w nasłonecznionym sercu ogrodu lub w domu – tam, gdzie go potrzebujesz. Rozszerzające się ku górze oparcie daje optymalne podparcie plecom, a podłokietniki - ramionom.

Krzesło sztaplowane możesz włożyć jedne w drugie, dzięki czemu ich przechowywanie jest jeszcze prostsze i wygodne. Cenią je również właściciele niedużych domków działkowych, mieszkań z niewielkim balkonem, gdy na co dzień potrzebują więcej miejsca na pranie, dziecięce zabawy i uprawę roślin.

Krzesło Trevor w kolorze czarnym jest na tyle uniwersalne, że możesz je zestawić z dowolnym stołem – szklanym, polipropylenowym lub drewnianym. Wiele zróżnicowanych modeli znajdziesz w ofercie brw.pl.

Wymiary
Szerokość 56 cm
Wysokość 91 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble