Krzesło Dual – dla nowoczesnego salonu z nutą retro

Design lat 60. pełen zaokrąglonych form, nie mógł obyć się bez takiego projektu. Kosmiczny, futurystyczny fotel a'la kapsuła oraz krzesło muszelka to znany z tamtego okresu mebel.

Krzesło Dual świetnie podkreśli inne odniesienia do tamtej epoki a także wniesie do aranżacji wnętrz lekkość i ducha nowoczesności. To szare krzesło z siedziskiem i oparciem obitym szarym materiałem jest bardzo lekkie, a jednocześnie, dzięki pałąkowatym nogom z metalu w kolorze dębu, stabilne. Tył krzesła obito ekoskórą. Model dostępny jest w również w kolorze miętowym. Obie barwy będą pasować szczególnie do jasnych wnętrz w stylu skandynawskim, który charakteryzuje się m.in. designerskimi, a zarazem praktycznymi meblami.

Produkt nie posiada podłokietników, ale dzięki stabilnemu, okalającemu plecy podparciu, zapewni ulgę Twoim plecom. Nadaje się do kuchni, jadalni oraz salonu.

To proste krzesło ma wysokość całkowitą 86 cm. Siedzisko znajduje się na wysokości 49 cm. Jego szerokość wynosi 44, natomiast głębokość 40 cm. Przeznaczone jest do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni i salonu
• Przód krzesła wykonany z tkaniny
• Tył krzesła wykonany z ekoskóry
• Nogi metalowe w kolorze dębu
• Krzesło do samodzielnego montażu
Dual - wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 86 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 49 cm
Materiał obicia tkanina/ekoskóra
Materiał ramy metal
Podłokietnik nie