Klasyczne i eleganckie krzesło Diego do salonu i jadalni

Krzesło Diego to mebel, który łatwo zestawić z resztą wystroju. Ma elegancki, ale prosty design i stonowaną, przyjemną dla oka kolorystykę. Sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie, pokojach hotelowych. Dobrze wygląda w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych.

Wygodne krzesło Diego przyda Ci się w kąciku wypoczynkowym. Jego wysokie oparcie stanowi stabilizację dla pleców. Jest wygodne i elegancko wygląda, szczególnie zestawione w komplecie z kilkoma takimi samymi krzesłami.

Krzesło Diego wykonane jest z materiałów takich jak drewno lite bukowe i tkanina. Jest dość proste i klasyczne w kształcie. Ma wysokie oparcie. Nie posiada podłokietników. Tkanina obiciowa ozdobiona jest pionowymi przeszyciami. Kolory krzesła to dąb miodowy i szary (odcień Inari 91). Wymiary wynoszą: 47 × 59 × 99 × 47 cm.

Doskonałe do klasycznego salonu lub jadalni z przewagą drewna i stonowanych kolorów. Pasuje do bieli, odcieni szarości i grafitu. Ładnie kontrastuje z żywymi barwami dodatków.

Wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 59 cm
Wysokość 99 cm
Waga 12 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar