Krzesło Fox – dla miłośników retro i nie tylko

Krzesło Fox odróżnia od innych jego okrągła forma, starannie wyprofilowane oparcie, nieskomplikowana konstrukcja oraz ciekawe, a jednocześnie uniwersalne kolory tapicerki. Mebel możesz wybrać w kilku różnych opcjach kolorystycznych: granatowym, miętowym i morskim kolorze. Barwy oraz lekka konstrukcja krzesła dodadzą świeżości wielu aranżacjom wnętrz. To eleganckie krzesło ma design inspirowany meblami z lat 60., gdzie ważna była okrągła linia oraz geometria. Samo w sobie będzie wyrazistym dodatkiem, ale najlepiej będzie wyglądać w połączeniu z kilkoma krzesłami tego samego modelu i prostym stołem, ze szklanym lub jasnym, drewnianym blatem.

Granatowe krzesło w zestawieniu z innymi designerskimi akcesoriami, stworzy w mieszkaniu nonszalancki, lekko artystyczny klimat. W wygodne siedzenie wmontowano nogi z metalu w kolorze dębu. Model nadaje się zarówno do kuchni czy jadalni, jak i do pracowni czy salonu.

Krzesło posiada całkowitą wysokość 86 cm. Wysokość siedziska wynosi 86 cm, a jego szerokość 46 cm. Jego szerokość to 44 cm, zaś głębokość 39 cm. Siedzenie oraz oparcie wykonane są z tkaniny, natomiast rama mebla wyprodukowana jest z metalu. Krzesło nie posiada podłokietników. Mebel otrzymasz w zestawie do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni,kuchni i salonu
• Nogi z metalu w kolorze dębu
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną
• Krzesło do samodzielnego montażu
Fox - wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 86 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 46 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal
Podłokietnik nie