Krzesło Diego 2 - klasyczne, elegancki mebel do salonu

Krzesło Diego 2 to propozycja dla tradycjonalistów. Zarówno fason, jak i materiały na pewno znajdą spore uznanie wśród wielbicieli klasyki. Krzesło Diego 2 doskonale nadaje się do salonu i jadalni, szczególnie w komplecie. Sprawdzi się przy stole podczas przyjęć rodzinnych. Wygodne i obite miłym w dotyku materiałem przypomina dawne modele krzeseł, choć design jest o wiele nowocześniejszy. Pasuje do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, retro i minimalistycznym.

Materiały, z których wykonane jest Krzesło Diego 2, to drewno lite bukowe i tkanina tapicerska welwet. Krzesło ma wysokie oparcie i wygodne siedzisko. Nie posiada podłokietników , więc nawet przy komplecie oszczędzasz miejsce. Całość obicia zdobią przeszycia pionowe. Drewniane nogi zapewniają stabilność. Kolory krzesła to granatowy i czarny. Wymiary wynoszą: 47/59/99/47 cm.

Pasuje głównie do drewnianych, klasycznych mebli w ciemnych kolorach oraz mebli z aksamitnym obiciem. Sprawdza się zarówno przy okrągłych, jak i prostokątnych stolikach.

Wymiary
Szerokość 47 cm
Głębokość 59 cm
Wysokość 99 cm
Waga 12 kg
Do pobrania