K443 - krzesło do każdego wnętrza

Stylowe krzesło K443 pasuje do każdego domowego wnętrza. Będzie wygodnym i praktycznym siedziskiem w kuchni, jadalni, pokoju dziennym. Ustawione wokół stołu lub przy wyspie kuchennej zapewni komfortowe miejsce do spożywania posiłków czy odpoczynku. Ergonomiczna konstrukcja pozwoli zapomnieć o bólach pleców oraz karku.

Krzesło K443 wyróżnia się zgrabnym siedziskiem i dobrze wyprofilowanym oparciem. Te elementy są wsparte na czterech prostych nogach wykonanych ze stali chromowanej. Konstrukcja krzesła jest solidna i stabilna, dzięki czemu postawić można je niemal przy każdej powierzchni.

Klasyczne siedzisko z odznaczającą się poduszka i gładkim oparciem prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko. Zapewnia dużą wygodę, a także praktyczność. Krzesła K443 ustawić można w salonie wokół stołu, w pokoju, sypialni przy toaletce czy biurku. Nie zajmie ono wiele miejsca.

Prezentowany model dostępny jest w kolorze granatowym. Uniwersalny, zawsze modny i pasujący do każdej stylizacji granat jest równocześnie elegancki i szykowny. Bardzo dobrze komponuje się z czarnym stelażem mebla.

Wymiary: 44/54/97/46 cm.

Krzesła K443 w każdej kolorystyce doskonale będą pasować zarówno do stołów drewnianych, jak i nowoczesnych ze szkła czy metalu.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 58 cm
Wysokość 84 cm
Waga 8.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar