Krzesło Lobo – przytulna jadalnia

Chcesz, by Twoja jadalnia przyciągała nie tylko wyjątkowym smakiem, lecz także dobrym klimatem? Komfort gościom i domownikom zapewnią eleganckie krzesła Lobo. To ponadczasowa propozycja, która szczególnie dobrze wkomponuje się w styl klasyczny czy skandynawski.

Co sprawia, że model Lobo jest tak wygodny? Wypełnienie siedziska i oparcia miękką pianką. Z kolei stabilność i trwałość krzesła to zasługa stelażu z litego drewna bukowego. Wszystko to w prostej, a dzięki temu uniwersalnej formie, która pasuje do wielu aranżacji.

Do wyboru masz 3 wersje kolorystyczne – możesz zdecydować się na stelaż w odcieniu ciepłej bieli lub jasnego drewna, tj. dąb sonoma. Oba warianty zestawiono z szarą tapicerką (tkanina Inari 91 Grey). Stonowana kolorystyka dopełnia łagodną linię mebla.

Proste, klasyczne krzesło Lobo bez problemu zestawisz z różnymi modelami stołów dostępnych na brw.pl, tworząc harmonijny wystrój jadalni, kuchni czy salonu. Wspólne delektowanie się posiłkiem będzie tu jeszcze przyjemniejsze.

Wymiary
Szerokość 51 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 96 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania