Delektuj się jedzeniem, siedząc jak król!

Chcesz cieszyć się posiłkami w gronie przyjaciół i rodziny w komfortowych warunkach? Definicją wygody jest krzesło Emilia z dwoma podłokietnikami. Elegancki mebel utrzymany w pastelowej kolorystyce będzie doskonałym elementem wyposażenia każdej stylowej jadalni.

Gwarantujemy, że krzesło do jadalni w kolorze głębokiego niebieskiego z odrobiną zieleni nie przyprawi Cię o ból pleców. Zadbają o to dwa wpuszczone podłokietniki i odpowiednio wyprofilowane oparcie, które umożliwiają przyjęcie dogodnej pozycji. Miękka tapicerka jest bardzo przyjemna w kontakcie ze skórą, a dodatkowo odporna na przetarcia i łatwa w pielęgnacji. Jej uzupełnieniem jest konstrukcja wykonana z olejowanego dębu, który emanuje ciepłem i szykiem.

Model Emilia ma wysokość 83 cm, szerokość 57 cm oraz głębokość 59 cm. To, co przykuwa wzrok, to starannie dopracowane detale. Ozdobne guziki nadają siedzisku wygląd poduszki, na której od razu chce się siadać.

Mebel w odcieniu light petrol z drewnianymi nogami świetnie sprawdzi się w monochromatycznych wnętrzach, którym brakuje kolorowego akcentu. Równowagę dla barwnej tapicerki stanowi prosta konstrukcja.

Wymiary
Szerokość 57 cm
Głębokość 59 cm
Wysokość 83 cm
Waga 9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona