Krzesło Fox – odrobina vintage w Twoim domu

To proste krzesło wyróżnia się na tle innych formą, wygodnym wyprofilowaniem, prostotą oraz interesującą kolorystyką. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru (morskim, granatowym i miętowym). Barwy te dyskretnie ożywią praktycznie każde wnętrze. Stylowe krzesło posiada okrągłą linię, nawiązującą do mebli z lat 60. W towarzystwie kilku innych krzeseł tego modelu oraz odpowiednio dobranego stołu stworzy wnętrze jak z tamtej dekady.

Krzesło Fox doda mieszkaniu trochę luzu oraz nutkę vintage. Kolorowe siedzisko jest uzupełnione nogami z metalu w kolorze dębu. Nadaje się zarówno do jadalni, jak i kuchni czy salonu. Mebel będzie stanowił ciekawy kontrast dla starego dębowego stołu, choć sprawdzi się również w innych, bardziej nowoczesnych aranżacjach.

Krzesło ma całkowitą wysokość 86 cm. Wysokość siedziska wynosi 86 cm, jego szerokość 46, zaś jego szerokość – 44 cm. Jego głębokość to 39 cm. Siedzenie oraz oparcie wykonane są z tkaniny. Możesz nabyć je w trzech opcjach kolorystycznych do wyboru. Rama mebla wyprodukowana jest z metalu. Krzesło nie posiada podłokietników. Otrzymasz je w zestawie do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni,kuchni i salonu
• Nogi z metalu w kolorze dębu
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną
• Krzesło do samodzielnego montażu
Fox - wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 86 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 46 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal
Podłokietnik nie