Krzesło dziecięce Petit – uroczy design w zwierzątka

Szukasz wygodnego i bezpiecznego krzesła do pokoju dziecięcego? Stylowe i nowoczesne krzesło dziecięce Petit zadba o prawidłową postawę Twojego małego ucznia podczas siedzenia, a dodatkowo zachwyci dziecko swoim pięknym wzorem w urocze, kolorowe zwierzątka. Stabilne krzesło dziecięce posiada regulację wysokości, dzięki czemu bez przeszkód dostosujesz je do wzrostu dziecka.

Krzesło dziecięce Petit ma stabilną podstawę pięcioramienną w kolorze czarnym, wykonaną z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Wygodne siedzisko i oparcie wspierają prawidłową postawę. Krzesło może być użytkowane przy biurku o wysokości blatu od 59 do 70 cm.

Krzesło Petit zostało w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, z zachowaniem najwyższej dbałości o każdy detal. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów możesz cieszyć się jego funkcjonalnością przez lata. W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesła dziecięce z serii Petit w różnych wzorach tapicerek oraz z białą i czarną podstawą do wyboru.

Petit - wymiary
Głębokość 35 cm
Wysokość 77-83 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 35 cm
Szerokość siedziska 37 cm
Wysokość siedziska 39-45 cm