Krzesło dziecięce Petit – wzór w urocze motylki

Krzesło do pokoju dziecięcego powinno łączyć bezpieczeństwo i wygodę z najwyższą jakością wykonania oraz estetycznym designem. Wszystkie te cechy łączy w sobie krzesło dziecięce Petit, które zadba o prawidłową postawę dziecka podczas odrabiania lekcji. Wzór tkaniny tapicerskiej w urocze motylki z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce.

Krzesło dziecięce Petit posiada stabilną, pięcioramienną podstawę w kolorze czarnym oraz miękkie kółka, przystosowane do ruchu po wykładzinie, jak i twardych powierzchniach. Regulowana wysokość krzesła pozwala na dostosowanie go do wzrostu dziecka oraz wysokości biurka (od 59 do 70 cm). Podstawa krzesła wykonana została z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada stalową blachę siedziska z dźwignią prostą.

W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesło dziecięce Petit w różnych wzorach oraz z dwoma wersjami kolorystycznymi podstawy do wyboru (białą lub czarną). Najwyższej jakości krzesło młodzieżowe zostało w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Petit - wymiary
Głębokość 35 cm
Wysokość 77-83 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 35 cm
Szerokość siedziska 37 cm
Wysokość siedziska 39-45 cm