Granatowe krzesło Petit – idealne do pokoju ucznia

Krzesło do pokoju dziecięcego powinno być nie tylko stylowe i atrakcyjne, ale przede wszystkim wygodne i bezpieczne. W trosce o prawidłową postawę dziecka podczas siedzenia wybierz nowoczesne i ergonomiczne krzesło dziecięce Petit, które doskonale sprawdzi się w pokoju każdego ucznia i nastolatka. Granatowe krzesło z czarną podstawą to propozycja, która spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Krzesło Petit posiada ergonomiczne siedzisko z tworzywa sztucznego oraz regulację wysokości, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do wzrostu dziecka. Model przystosowany jest do wysokości biurka od 59 do 70 cm. Stabilna, pięcioramienna podstawa krzesła wykonana została z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada kółka miękkie umożliwiające ruch zarówno po powierzchniach twardych, jak i wykładzinach.

W dostępnej w sklepie Black Red White online kolekcji Petit znajdziesz krzesła dziecięce w różnych wzorach, a także w dwóch kolorach podstawy do wyboru (czarnej lub białej). Krzesło Petit zostało w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Petit - wymiary
Głębokość 35 cm
Wysokość 77-83 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 35 cm
Szerokość siedziska 37 cm
Wysokość siedziska 39-45 cm