Różowe krzesło Petit – idealne do pokoju dziewczynki

Szukasz pięknego, a zarazem wygodnego i bezpiecznego krzesła dziecięcego do pokoju dziewczynki lub nastolatki? Każdej młodej damie z pewności przypadnie do gustu różowe krzesło dziecięce Petit z możliwością regulacji wysokości. Krzesło posiada stabilną czarną podstawę pięcioramienną oraz wygodne siedzisko i oparcie, które wspiera utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Różowe krzesło dziecięce Petit posiada czarną podstawę pięcioramienną, która gwarantuje stabilizację siedzenia. Siedzisko krzesła wykonane jest z tworzywa sztucznego. Krzesło posiada regulację wysokości i może być wykorzystywane do biurka o wysokości blatu od 59 cm do 70 cm. Miękkie kółka umożliwiają ruch krzesła zarówno na wykładzinie, jak i twardej powierzchni.

W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesło dziecięce Petit w różnych wzorach i kolorach do wyboru, a także z dwoma wersjami kolorystycznymi: czarną lub białą. Krzesła z serii Petit zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Wysoka jakość produktu zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Petit - wymiary
Głębokość 35 cm
Wysokość 77-83 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 35 cm
Szerokość siedziska 37 cm
Wysokość siedziska 39-45 cm