Krzesło polirattanowe – miejsce siedzące w zaciszu ogrodu

Masz do dyspozycji niewielki balkon, taras, a może ogródek przed domem? Na pewno lubisz w nim spędzać czas i cieszyć się promieniami słońca. Przygotowaliśmy dla Ciebie idealny mebel przeznaczony do użytku zewnętrznego – krzesło ogrodowe.

Proste krzesło o subtelnie profilowanym oparciu i szeroko rozstawionych nogach sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki wysokiemu oparciu utrzymasz prawidłową postawę ciała. Przez jego oszczędną formę sprawdzi się w połączeniu z niemal każdym stołem ogrodowym.

Krzesło wykonane z wysokiej jakości polirattanu cechuje się wysoką odpornością na promienie UV i opady deszczu, co sprawdzi się zwłaszcza w ogrodzie i na otwartym tarasie. Nie ulega korozji, zachowuje swój piękny wygląd przez wiele sezonów.

Nowoczesne krzesło ogrodowe możesz wykorzystać do rozbudowy zestawu mebli ogrodowych Lady, z którym stworzy spójną kompozycję. Możesz też stworzyć własną wykorzystując stół ogrodowy i inne meble sugerowane do ogrodu.

W jaki sposób dbać o krzesło? Ponieważ nie wymaga konserwacji wystarczy, że będziesz je regularnie czyścił szmatką z detergentem. 


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło ogrodowe
• Wysokiej jakości polirattan
• Nie wymaga konserwacji
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
3020 czarne - wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 86 cm
Waga 5.6 kg
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał polirattan
Max. obciążenie 110 kg