Krzesło ogrodowe – zapewnij sobie wygodne miejsce wypoczynku

Jeśli chcesz zrelaksować się w przydomowym ogrodzie lub na działce, potrzebne będzie wygodne krzesło. Takim właśnie jest FDZN 5111. Doskonale nadaje się do używania na świeżym powietrzu nie tylko na terenie posesji prywatnej, ale również przy hotelach, ośrodkach wypoczynkowych oraz placówkach medycznych itp.

Krzesło zostało wykonane z dwóch materiałów – stelaż to wysokiej jakości stal, a wygodne siedzisko i oparcie to poliester. Oba cechuje wysoka odporność na uszkodzenia, a także wilgoć i promieniowanie UV.

Siedzisko i oparcie mają kolor beżowy z interesującym, estetycznym deseniem „diament”. Wymiary krzesła to 55 × 73 × 94 cm. Jest ono bezobsługowe, a solidne materiały wykonania sprawiają, że jego maksymalne obciążenie wynosi 120 kg.

Krzesło FDZN nadaje się do używania nie tylko na terenie zielonym, ale także na tarasie lub balkonie. Aby spędzać miło i wygodnie czas z najbliższymi lub przyjaciółmi polecamy nabycie kilku krzeseł – mamy różne wersje kolorystyczne, dzięki czemu możesz stworzyć taki zestaw, jaki chcesz!

FDZN 5111 - wymiary
Głębokość 73 cm
Szerokość 94 cm
Wysokość 55 cm
Waga 4.16 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał poliester