Krzesło balkonowe ONYX

Jeżeli marzysz o wypoczynku w ogrodzie, szybkiej kawie pod chmurką lub złotej opaleniźnie? Przygotuj sobie zimne drinki, wyjdź na balkon, taras, do ogródka i rozkoszuj się promieniami słońca. Do takiego odpoczynku niezbędne są meble ogrodowe, np. krzesło balkonowe Onyx, na którym postawisz zimny napój i owoce na przekąskę. Dobierz do niego pasujące krzesła i celebruj wolne popołudniu lub weekend.

Krzesło składane możesz postawić pod ścianą lub na trawniku. W całości wykonano je z metalu pomalowanego metodą proszkową w celu zabezpieczenia przed korozją. To dlatego możesz korzystać z niego pod chmurką, bez strachu o zmieniające się temperatury i pogodę.

Metalowe krzesło w kolorze antracytowym wpisze się w niemal każdą aranżację, Jego prosta, „siateczkowa” konstrukcja siedziska i oparcia czyni go wizualnie lekkim.

Szukasz dodatkowych mebli, które możesz wykorzystać w swojej przydomowej strefie odpoczynku? Krzesło Onyx możesz przysunąć do stolika z tej linii, tworząc wymarzony zestaw dla dwóch lub 4 osób. W naszej ofercie znajdziesz gotowy, dwuosobowy komplet mebli ogrodowych Onyx.

Onyx - wymiary
Głębokość 64.5 cm
Szerokość 49 cm
Wysokość 90 cm
Waga 4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal