Krzesło K210 – nowoczesne połączenie wygody i funkcjonalności

Wspólne posiłki zacieśniają relacje rodzinne, dlatego warto zadbać o to, aby przebiegały w komfortowych warunkach. Nie musisz zapalać świec ani prasować najlepszego obrusu – duży stół oraz wygodne krzesło K210 wystarczą, aby codzienna kolacja nabrała wyjątkowego znaczenia dla każdego domownika.

Konstrukcja mebla bazuje na prostym założeniu – podczas posiłku wygoda jest najważniejsza. Duże, płaskie siedzenie krzesła K210 pozwala na przyjęcie swobodnej postawy, zaś pełne oparcie wygięte w dolnej części dba o prawidłowe ustawienie pleców. Gładka powierzchnia ekoskóry nie chłonie wilgoci oraz zapewnia łatwe mycie tapicerki, zatem podczas posiłku możesz spokojnie skupić się na rodzinie, a nie ewentualnych plamach. Ze względu na chromowane nogi i prosty design możesz wstawić krzesło do jadalni w nowoczesnym stylu lub minimalistycznej kuchni.

Mebel jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać wariant najbliższy swoim upodobaniom i kolorystyce dominującej w pomieszczeniu. Tapicerowane krzesło K210 razem ze stolikiem na chromowanej podstawie stworzy spójny zestaw do jadalni lub restauracji.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło tapicerowane.
• Podstawa stalowa chromowana.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu - ekoskóra.
• Boki krzesła wykończone ozdobną wstawką w kolorze białym.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 42 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 100 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar