K447 – krzesło idealne do przytulnych wnętrz

Pięknie prezentujące się w szerokiej gamie aranżacji stylowe krzesło K447, to elegancki i klasyczny model. Obłe kształty tego modelu doskonale wpiszą się w charakter stylu skandynawskiego, vintage, retro. Ciekawie będą też kontrastować z wystrojem nowoczesnym, industrialnym, glamour. Wyprofilowane siedzisko i oparcie zapewniają wygodę użytkowania na co dzień.

Krzesło K447 stoi na czterech metalowych nogach. Na nich zamontowane jest miękkie, tapicerowane siedzisko, a do niego przytwierdzone ergonomiczne oparcie. Nogi wykonane są ze stali chromowanej, natomiast pozostałe elementy wykończone tkaniną i eco skórą.

Stylowe krzesło K447 jest modelem dedykowanym stołom jadalnym. Komplet krzeseł będzie pasować zarówno do okrągłych, jak i prostokątnych, kwadratowych stołów. Model ten możesz też ustawić przy klasycznym, prostym w formie biurku lub toaletce.

Kolorystyka krzesła jest uniwersalna. Stelaż utrzymany jest w czarnym kolorze, natomiast tkanina obiciowa przyjmuje barwę popielatą. Kolory te doskonale ze sobą współgrają, a także dobrze harmonizują z drewnem, szkłem, metalem.

Wymiary: 49/54/87/46 cm.

Krzesła K447 można łączyć z wieloma stołami. Pasujące modele odnajdziesz w naszym sklepie. Pamiętaj, że model ten najlepiej komponuje się ze stołami w okrągłych, obłych kształtach.

Wymiary
Szerokość 49 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość 87 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar