K448 – dekoracyjne krzesło do salonu i jadalni

Krzesło w salonie czy w jadalni może pełnić nie tylko funkcję wygodnego, ergonomicznego siedziska. Jego rolą może być również dekorowanie i ozdabianie pomieszczenia. Takiemu zadaniu sprosta dekoracyjne krzesło K448 w wydaniu popielatym. Doskonale wpisuje się ono w design glamour, nowoczesny, a nawet loftowy. Bez względu, w jakim wnętrzu stanie, doda mu elegancji, luksusu i szyku. Dzięki niemu twój salon, jadalnia czy gabinet będzie się prezentować jak z magazynów o aranżacji wnętrz.

Konstrukcja stylowego krzesła K448 ma na celu nie tylko podkreślić jego piękny design, ale i zadbać o jego praktyczność i ergonomię. Stąd też krzesło stoi na stabilnym stelażu składającym się z czterech nóg wykonanych z metalu. To na nim wspiera się miękkie siedzisko i wyprofilowane oparcie. Podwyższone boki pozwalają zająć wygodną pozycję i gwarantują bezpieczeństwo.

Krzesła K448 to idealny wybór do stołów ze szklanym czy drewnianym blatem. Doskonale prezentować będą się ustawione wokół niego. Jego dekoracyjny design pozwala też stosować ten model jako pojedynczy mebel, który zastąpi krzesło w domowym gabinecie lub fotel wypoczynkowy w salonie.

Krzesło K448 pochwalić może się bogatymi dekoracjami. Pikowania widoczne są na wewnętrznej i zewnętrznej stronie oparcia. Dekoracyjne są również podwyższone boki. Ponadczasowa kolorystyka doskonale wpisuje się natomiast w każdy styl wnętrzarski. Nowoczesne krzesło K448 utrzymane jest w kolorze popielatym, który łączy się z czernią stelażu.

Wymiary: 50/54/95/48 cm.

Bez względu, z jakimi meblami połączysz stylowe krzesło K448 będzie ono pięknie się prezentować. Pasują do niego klasyczne, a także nowoczesne meble.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 95 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar