Krzesło K-344 - inspirujący design do nowoczesnego pomieszczenia

Krzesło K-334 wygląda bardzo oryginalnie, choć niewiele odbiega designem od klasycznych krzeseł. Będzie pasować do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego, pokoi hotelowych czy nawet kawiarni. Wymarzonym otoczeniem dla niego będzie wnętrze w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym. Sprawdzi się w awangardowym pokoju młodzieżowym w towarzystwie mebli o ciekawym designie. Drobne szczegóły różnią krzesło K-334 od zwykłych krzeseł, a jednak te drobnostki sprawiają, że wygląda nietuzinkowo.

Krzesło K-334 jest wykonane z metalu malowanego proszkowo i tkaniny tapicerskiej. Ma wysokie oparcie z ozdobnymi przeszyciami, wygodne siedzisko i metalowy korpus, będący połączeniem lekko powyginanych elementów metalowych, dzięki którym krzesło sprawia dynamiczne wrażenie. Kolory to popielaty (obicie) i czarny (korpus). Wymiary wynoszą: 45/54/103/47 cm.

To ciekawe krzesło sprawdzi się w nowoczesnym otoczeniu. Pasuje do metalu, drewna i kamienia, więc właściwie mogłoby stać u prawie każdego wielbiciela współczesnych trendów. Idealnie pasuje do wystroju utrzymanego w chłodnej kolorystyce.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar