Krzesło K421 popiel — połączenie klasyki i nowoczesności

Krzesło K421 w kolorze popiel, zachwyca eleganckim kształtem oraz efektownymi przeszyciami oparcia, które nawiązują do klasycznego stylu Chippandale. Szara tapicerka sprawia, że krzesło równocześnie prezentuje się bardzo nowocześnie. Model idealnie sprawdzi się w kuchni, jadalni lub efektownym kąciku kawowym.

Atutem prezentowanego modelu jest wyjątkowo wygodne siedzisko oraz lekko zaokrąglone, średniowysokie oparcie, które gwarantuje wygodę i komfort nawet podczas dłuższego siedzenia. Z tego powodu krzesło z powodzeniem może zastąpić nawet tradycyjny fotel, jako element wyposażenia salonu lub gabinetu.

Szerokie siedzisko zostało wsparte na nogach toczonych ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Popielata tapicerka wykonana z materiału velvet jest przyjemna w dotyku oraz łatwa do utrzymania w czystości.

Krzeslo K421 popiel, dobrze sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Możesz również zestawić je z meblami z drewna i metalu, dzięki czemu uzyskasz modny styl industrialny.K421 to praktyczny i wyjątkowo efektowny element wyposażenia!

Wymiary
Szerokość 62 cm
Głębokość 53 cm
Wysokość 78 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar