Eleganckie krzesło do stylowych wnętrz

Szukasz stylowego krzesła, które uzupełni wystrój jadalni, salonu czy gabinetu? Poznaj eleganckie krzesło K432. Pośród innych modeli wyróżnia się ono nieskomplikowaną, klasyczną bryłą, a także ponadstandardową wygodą. Krzesło K432 jest meblem tapicerowanym, pokrytym miękką i przyjemną w dotyku tkaniną velvet. Dzięki temu, że jest ona łatwa do utrzymania w czystości, stylowe krzesło K432 idealnie sprawdzi się we domach, gdzie mieszkają dzieci i zwierzęta.

Budowa krzesła K432 jest mało skomplikowana, a jednocześnie elegancka. Mebel składa się z tapicerowanego siedziska i oparcia oraz prostych nóg, które wykonane są ze stali. Konstrukcja jest stabilna, a wymiary mebla umożliwiają postawienie go przy stole jadalnym.

Miękka tkanina, którą pokryte jest eleganckie krzesło K432 zapewnia przyjemne doznania podczas siedzenia. Ergonomiczne oparcie oraz siedzisko dbają o to, aby nie obciążać kręgosłupa i nie wywoływać bólu pleców. Meble w salonie, jadalni czy gabinecie może występować solo lub w zestawie. Dobrze spisze się ustawiony przy stole jadalnym, biurku, toaletce.

Eleganckie krzesło K432 utrzymane jest w zawsze modnym i uniwersalnym odcieniu popielu. Dzięki temu doskonale pasuje do każdej aranżacji. Klasy i stylu meblowi dodają delikatne przeszycia na oparciu oraz czarne nogi pomalowane metodą proszkową.

Krzesło dostępne jest w wymiarach 48/57/85/49 cm.

W ramach kolekcji krzeseł K432 znajdziesz również modele w kolorze butelkowej zieleni. Krzesła w tych kolorach możesz ze sobą łączyć, tworząc ciekawe aranżacje w jadalni czy salonie.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 85 cm
Waga 7.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar