Krzesło tapicerowane do eleganckich jadalni

Tapicerowane krzesło K435 to nowoczesny i pełen wyrazu mebel, który oddaje styl modern, glamour i vintage we wnętrzach. Wygląd krzesła jest ukłonem w stronę osób, które cenią w wystroju eleganckie i luksusowe elementy. Ten model krzesła pochwalić może się jednak nie tylko designem, ale i wyjątkową ergonomią. Mebel zapewnia wygodne miejsce do siedzenia przy stole czy biurku. Pozwala zachować odpowiednią postawę ciała, przy jednoczesnej pełnej swobodzie ruchu.

Konstrukcja eleganckiego krzesła K435 jest prosta i tradycyjna. Siedzisko i oparcie wspierają się na czterech prostych nogach. Wykonane z solidnych i trwałych materiałów zapewniają stabilność, a także czynią krzesło meblem na lata.

Cechy te sprawiają, że eleganckie krzesło tapicerowane K435 można zaprosić do każdego domowego pomieszczenia. W połączeniu ze stołem stworzy przyjemny i wygodny kącik jadalny, postawione za biurkiem umili czas pracy lub nauki. Krzesło K435 sprawdzi się również jako element wyposażenia garderoby czy sypialni. Model ten będzie też dobrym wyborem do sal konferencyjnych.

Dominującym kolorem tego modelu krzesła jest szarość. Taką barwę przyjmuje tkanina, którą wykończone jest oparcie i siedzisko. W połączeniu z czarnymi, metalowymi i niezwykle długimi nogami mebel tworzy elegancką propozycję.

Wymiary: 48/55/94/48 cm

Krzesło w stylu nowoczesnej elegancji najpiękniej będzie się prezentować w zestawieniu z meblami vintage, nowoczesnymi, stylizowanymi. Doskonały zestaw stworzy ze stołem o szklanym lub marmurowym blacie.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 55 cm
Wysokość 94 cm
Waga 9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar