K443 – krzesło dla każdego

Krzesło K443 to dobry wybór dla każdego. Uzupełnić można o nie wystrój kuchni, jadalni, pokoju dziennego. Klasyczne krzesło K443 będzie też idealnym meblem do pokoju nastolatka, sypialni, gabinetu czy garderoby. Model tapicerowany pięknie będzie się prezentował w tych wnętrzach, a także będzie w nich stanowić praktyczny mebel. Ergonomia gwarantuje wygodny wypoczynek i komfortowe siedzenie w czasie spożywania posiłków czy odpoczynku.

Budowa klasycznego krzesła K443 jest prosta i opiera się na minimalistycznym designie. Model ten składa się z tapicerowanego, gładkiego oparcia, siedziska z podwyższonej, miękkiej poduszki oraz prostych nóg wykonanych ze stali malowanej proszkowo. Zastosowanie tej techniki zapobiega rdzewieniu i powoduje zwiększoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Prostota i klasyczna forma krzesła K443 sprawia, że świetnie pasuje ono do każdego stylu aranżacyjnego. Doda wnętrzu prostej elegancji i nieprzesadnego szyku. Stylowe krzesło K443 możesz zaprosić do wnętrz nowoczesnych, glamour, stylizowanych. Postaw je wokół stołu, przy biurku lub solo w kącie pokoju.

Uniwersalność model K443 zawdzięcza też swojej barwie. Czarny stelaż łączy się z popielatym odcieniem. Popiel to kolor uniwersalny, zawsze modny, ponadczasowy.

Wymiary: 50/58/84/48 cm.

Krzesło K443 jest częścią kolekcji krzeseł klasycznych i prostych w konstrukcji. Dostępne są one w różnych barwach. Sprawdzają się jako krzesła jadalne. Stworzą piękne zestawy z tradycyjnymi, drewnianymi stołami.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 58 cm
Wysokość 84 cm
Waga 8.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar